İz Danışmanlık

Zeynep-ofis-2

ZEYNEP DOĞAN

Psikolojik Danışman / Co-Psikodramatist

Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çeşitli devlet ve özel kurumlarında çalıştı. Abdulkadir Özbek Psikodrama Enstitüsünde psikodrama eğitimlerini tamamlayarak co-psikodramatist ünvanı aldı. Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden EMDR I. ve II. düzey eğitimlerini, Prof.Dr. Ümran Korkmazlar’dan çocuk ve ergen EMDR ve Özgül Öğrenme Bozuklukları Eğitimleri, Reyhana Seedat’tan Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ve Filial Terapi eğitimlerini aldı. Sosyal Beceri Çocuk Eğitimini tamamlayarak SOBECE uzmanı oldu.

Çeşitli psikolojik testler eğitimleri alarak Gessel Gelişim Figürleri Testi, Frankfurter Dikkat Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Bender Gestalt Görsel Algı Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, D2 Dikkat Testi, Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi, Burdon Dikkat Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Catell Zeka Testleri, Porteus Labirentleri Testi, Kent EGY Zeka Testleri, Denver II Gelişim Envanteri ve Moxo Dikkat Testi uygulayıcısı oldu. 

Bireysel çalışmalarına özel öğrenme güçlükleri, disleksi, dikkat eksikliği, hiperaktivite ve derslerinde bireysel desteğe ihtiyaç duyan özel eğitim gereksinimli çocuklarla çalışarak devam ediyor.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋🏻
Size nasıl yardımcı olabiliriz?